כתבות בנושא טיפול טבעי בעיניים

טיפול טבעי בעיניים חשוב מאוד לבעיות בעיניים, מחלות ודלקות עיניים כמו קונג'נקטיביטיס (Conjunctivitis), גלאוקומה, ועוד. חלק מהן, כגון GPC, עלולות להיגרם מהרכבת עדשות מגע, בעיקר עדשות רכות. מחלות אחרות עלולות להיות גנטיות או להגרם מנזק כלשהו שנעשה לרשתית. הסיכון לכך עולה כאשר מרכיבים את העדשות למשך זמן ממושך מדיי.

המטפל עשוי להמליץ על צמחי מרפא וטיפולים נוספים. ייתכן כי ימליץ על שינויים בתזונה ותזונה מסוימת שתסייע. במיוחד, ודאי ימליץ על מזונות עשירים בויטמין A, החיוני לעיניים. נוסף על כך, שימוש בכורכומין וכורכום עשוי לעזור כטיפול טבעי בעיניים.

אלו טיפול משלימים, אשר לקוחים מהרפואה הסינית המשלימה והטבעית. כדאי לנסותם בנוסף לרפואת העיניים הקונבנציונלית. המטפל יזהה את הבעיה ומקורה (ייתכן שזה מזיהום כלשהו, למשל). לפי זאת, ירכיב טיפולים המותאמים אישית לכל מטופל.

טיפול טבעי בעיניים

מהי מחלת עצב הראייה ואיך ניתן לטפל בה?

מחלת עצב הראייה מתרחשת כשנפיחות פוגעת בעצב הראייה. צרור סיבי עצב שמעבירים מידע חזותי מהעין למוח, נפגע. התסמינים השכיחים כוללים כאבים עם תנועת עיניים ואובדן

טיפול טבעי בעיניים

3 מחלות עיניים שחשוב שכל אחד יכיר

אין בכלל ספק כי בין האיברים החשובים והחיוניים בגוף האדם אלו הן העיניים. יחד עם זאת, רוב האנשים יחוו בעיה בעיניים או במערכת הראייה בשלב