לאכול כדי לגדול – חיזוק כוח הגברא עם האוכל המתאים

תוכן עניינים

בין אם אתם צעירים, שרוצים לחגוג שעות ארוכות עם בן/בת הזוג שלכם במיטה ובין אם אתם גברים מבוגרים יחסית, שמתחילים לחשוש לגבי התפקוד שלכם במיטה, כדאי לכם להכיר את כל סוגי המזון, שיכולים לעזור לכם לשפר את הביצועים לשמור על חיזוק כוח הגברא וגם על בריאות טובה באותה נשימה.

 

חיזוק כוח הגברא בכל גיל

בגיל מבוגר, מחפשים גברים רבים במצב של אין אונות טיפול טבעי, שיעזור להם להחזיר עטרה ליושנה. אבל גם גברים צעירים רבים, רוצים לשפר את היכולות שלהם במיטה ולהבטיח, שגם בעוד כמה עשרות שנים, הם יוכלו לספק את האישה. אז אילו סוגים של מזון יכולים לעזור לכם עם חיזוק כוח הגברא?

 

אוכמניות לחיזוק הזקפה

הפירות הכחולים הקטנים לא נפוצים במיוחד בישראל בצורתם הטבעית, אבל צריכה מדודה שלהם, 3 – 4 פעמים בשבוע, יכולה לשפר פלאים את הזקפה, גם אצל גברים מבוגרים, כי אוכמניות עשירות בחומרים המסייעים להפחית כולסטרול בדם, מסייעים בהרפייה של כלי הדם ומגבירים את זרימת הדם לפין.

 

קטניות להמרצת חיי המין

קטניות וירקות ירוקים הם מזונות עשירים בשני חומרים חשובים מאוד לחיי המין שלכם – תיאמין וריבופלאבין. אלה שני ויטמינים שעוזרים לשימוש יעיל וחיוני באנרגיה במערכת העצביים. תפקוד עצבי טוב יותר משפיע ישירות על התפקוד המיני שלכם ואף מגביר את ההנאה מקיום יחסי מין.

עם הגיל, כדאי להגדיל את התצרוכת היומית של חומרים אלה, שכן הגוף מתקשה לספוג ויטמינים בצורה איכותית.

 

ויטמין C להשבחת הזרע

מחקרים מראים כי גברים שלא צורכים מספיק ויטמין C מייצרים זרע באיכות נמוכה יחסית, לעומת גברים שצורכים כמויות גדולות של ויטמין C, אשר אצלם מופיעים נתונים המעידים על איכות גבוהה של זרע.

ויטמין C משפיע גם על יכולתם של הזרעים להתנועע בדרך לביצית באופן נמרץ ויעיל יותר ולכן חשוב לצרוך ויטמין C בכמות טובה. אפשר לקבל ויטמין C משלל ירקות ופירות, המכילים כמויות גדולות שלו, כמו פלפל אדום, גויאבה, אפרסקים, תפוזים, תותים ועוד.

שוקולד לשיפור מצב הרוח

שוקולד מריר, דל בסוכר, נחשב לאחד המזונות הבריאים והעשירים ביותר. יש בו אנטי אוקסידנטים חזקים, ששומרים על הגוף מפני מחלות, אך יש בו גם חומרים שגורמים להתרוממות רוח, משפרים את ההרגשה הכללית, עוזרים להתגבר על דיכאון ואף מגבירים את החשק המיני.

לכן, אם אתם רוצים לחזק את החשק המיני שלכם ואת הרגשות החיוביים, שמשפרים את הסקס, אכלו 3-4 קוביות שוקולד מריר פעם ביום.

 

אגוזי ברזיל לחיזוק השחיינים

איכות הזרע נפגעת באופן קבוע בגלל רעלים הנמצאים בעשן סיגריות וזיהום אוויר. חומרים אלה יכולים לפגוע בחומר הגנטי בתאי הזרע ולהביא אפילו למומים מולדים אצל תינוקות.

אפשר להילחם ברעלים הללו במידה מסוימת, בעזרת חומר שנמצא בריכוז גבוה באגוזי ברזיל – סלניום. זהו מינרל, ששומר על בריאות תאי הזרע ומסייע להם לשחות מהר יותר.

מחקרים מוכיחים כי צריכה מוגברת של סלניום מגבירה את איכות תאי הזרע, מספקים כמות טובה של ויטמין B ומגינים על תאי  הזרע מפני רדיקלים חופשיים.

 

לסיכום

אם אתם רוצים לשפר את איכות הזרע שלכם, להגביר את עוצמת הזקפה ולהנות מחיי מין מלאים, מספקים ונעימים, תוכלו לעשות זאת באמצעות תזונה נכונה. כמו שאומרים נפש בריאה בגוף בריא.

אם אתם חוששים שלא תצליחו להקפיד על הדיאטה המתאימה כדי לתת לגוף את כל מה שהוא צריך, תמיד תוכלו לקחת תוספי תזונה ממקורות צמחיים, המכילים את כל החומרים החשובים לגוף שלכם, בדגש על תפקוד מיני תקין.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: