איך לקדם קבלת מריחואנה רפואית באישור?

תוכן עניינים

אי אפשר לחיות בתקופה האחרונה בלי לדעת שהנושא של שימוש רפואי במריחואנה רפואית כבר נכנס לשורות החוק ומתאפשר במקרים רבים של חולים ומטופלים בשלל מחלות ומצבים רפואיים. אם בעבר היה מדובר בתשובה שלילית מיידית הרי שכיום עולם הרפואה המודרנית מכיר בהשפעות החיוביות והמטיבות של המריחואנה בשימוש הרפואי ומאפשר לחולים רבים ליטול אותה בתצורה שמתאימה למצב שלהם בין אם לשם הקלה על כאבים ובין אם לצורך ריפוי המחלה ושיפור המצב שלהם. אמנם הדרך ארוכה עד להשגת האישורים העקרוניים בקלות ומהירות ואפשר להבין את החשש שקיימים בקרב מקבלי ההחלטות מפני חלוקה רחבה של החומרים האלה בציבור אך חשוב להבין שיש מי שהשימוש במריחואנה רפואית יכול לעשות עבורו את ההבדל בין איכות חיים טובה לצד המחלה לבין מי שחווה סבל יומיומי בל יתואר. איך יודעים מתי נכון ואפשר לבקש רישיון לקנאביס הרפואי? לשם כך כדאי לפנות למומחה בתחום.

 

מה עושה מומחה מריחואנה רפואית?

ראשית, מומחה לענייני קנאביס רפואי יכול להרגיע את המטופל ואין זה עניין של מה בכך. רבים מהחולים מחמירים את מצבם רק בגלל הלחץ הנפשי שהם חווים ולכן מילה טובה ורגועה מפיו של איש מקצוע יכולה לעשות פלאים כבר מהרגע הראשון, עוד לפני שמתחילים לדבר על הקנאביס. מומחים שמבינים ברגולציה של הקנאביס בישראל כמו נתנאל דוידי מבינים את המצב שבו שרויים אלה שמגיעים אליהם לייעוץ ויודעים כמה חשוב לנהוג כלפיהם באדיבות, סבלנות והרבה אמפתיה והבנה. בפן המקצועי מומחה קנאביס יכיר את המצבים והמקרים שבהם מאושר השימוש בקנאביס, יוכל להסביר את אופן הפנייה ובקשת האישור וגם יוכל ללוות ולסייע לאורך התהליך עד קבלת האישור הנכסף. מומחה הקנאביס גם יכיר שינויים או עדכונים שחלו וחלים כל הזמן ומה ההשפעות שלהם על חולים כאלה ואחרים.

 

מתי כדאי לפנול אל מומחה קנאביס?

כל מי שמקבל המלצה לקבלת מריחואנה רפואית יעשה טוב אם יפנה למומחה בתחום שיסביר לו איך יהיה הכי נכון עבורו להתקדם. הוא יסייע בהבנה מי אנשי המקצוע שצריך לפנות אליהם ומה הדרך הנכונה ביותר לפנות אליהם, הוא יכול לוודא שיש בידיהם את כל הטפסים והאישורים הנדרשים וכמובן יידע להנחות אותם במדויק לאן הם צריכים להגיע בעצמם או לשלוח את הבקשה. חשוב מאד לגשת לתהליך עם סבלנות אך להיות מעודדים שברגע שיש את האישור וההמלצה של הרופאים המטפלים רוב הסיכויים שהתהליך יצלח כמו שצריך והשימוש במריחואנה הרפואית נמצא ממש מעבר לפינה. אין שום סיבה שחולה כרוני ימשיך לסבול מכאבים או ממחלה שאין לה מרפא ואם יש מה שיכול להקל עליו, לשפר את התסמינים שלו ולגרום לו לחוש טוב יותר – הרי שאין סיבה לא לאפשר לו לקבל את זה.

איך יודעים אל מי לפנות?

חשוב מאד שמומחה בקנאביס שפונים אליו יהיה בעל ניסיון רב ככל האפשר בתחום, מה שיבטיח ידע עשיר ומעמיק בכל מה שקשור הן לרגולציה והן לשימוש הרפואי בחומרים. בני המשפחות של המטופלים עלולים לא להיות מרוכזים או שילכו לאיבוד בים של מידע ולכן אדם מקצועי שיעשה להם סדר יכול לעזור מאד בהבנת המצב לאשורו ולקבל פרופורציות חדשות על ההתנהלות הכללית אל מול מצב רפואי בעייתי שאף אחד עדיין לא מורגל בו. כל מה שיקרה לאחר מכן יהיה מותאם אישית לכל מטופל ואי אפשר להעביר מידע על שימוש במריחואנה רפואית בין מטופלים, שכן לכל אחד המצב הבריאותי שלו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: